Yunke Help (2.4.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: submit
da: send

en: Drupal core update status
da: Opdateringsstatus for Drupal

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Sort direction
da: Sorteringsretning

en: label
da: etiket

en: Update form
da: Opdatér formular
