Yunke Help (2.4.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Drupal core update status
et: Drupali tuuma uuendamise olek

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: label
et: silt

en: Update form
et: Uuenda vormi
