Yunke Help (2.4.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: submit
fr: soumettre

en: Drupal core update status
fr: Statut de mise à jour du cœur de Drupal

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Sort by
fr: Trier par

en: Sort direction
fr: Sens du tri

en: label
fr: libellé

en: Update form
fr: Mettre à jour le formulaire

en: -select-
fr: -sélectionner-
