Yunke Help (2.4.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Drupal core update status
hi: ड्रुपल कोर अद्यतन स्थिति

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Sort direction
hi: क्रमबद्ध दिशा

en: label
hi: लेबल

en: Update form
hi: फॉर्म अद्यतन
