Yunke Help (2.4.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: - None -
nl: - Geen -

en: submit
nl: indienen

en: Drupal core update status
nl: Drupal-kern updatestatus

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Update form
nl: Formulier bijwerken
