Yunke Help (2.4.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: submit
pl: Wyślij

en: Drupal core update status
pl: Wersja rdzenia Drupala

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: label
pl: etykieta

en: Update form
pl: Aktualizuj formularz
