Yunke Help (2.4.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Drupal core update status
sk: Stav aktualizácie jadra Drupalu

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: label
sk: popis
