Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Location
az: Məkan

en: Session
az: Sessiya
