Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Password
es: Contraseña

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Location
es: Ubicación

en: Session
es: Sesión

en: Schedules
es: Tareas programadas
