Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Location
he: מיקום

en: Session
he: תהליך

en: Schedules
he: גיבויים אוטומטיים
