Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Location
hu: Helyszín

en: Session
hu: Munkamenet

en: Schedules
hu: Ütemezések

en: API Credentials
hu: API kulcsok
