Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Location
jv: Lokasi

en: Session
jv: Sési
