Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Location
mr: स्थळ
