Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Location
nl: Locatie

en: Session
nl: Sessie

en: Schedules
nl: Planning
