Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Location
nn: Stad

en: Session
nn: Økt
