Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Location
oc: Emplaçament

en: Hash
oc: Hachage
