Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
