Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Location
bn: অবস্থান

en: Session
bn: সেশন
