Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Location
fi: Sijainti

en: Session
fi: Sessio
