Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Location
it: Posizione

en: No limit
it: Nessun limite

en: Session
it: Sessione
