Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Location
kk: Орналасуы
