Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Location
pl: Położenie

en: No limit
pl: Brak limitu

en: Session
pl: Sesja

en: Hash
pl: Hasz
