Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی
