Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Location
sk: Umiestnenie

en: No limit
sk: Bez limitu
