Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Location
sq: Vendodhja
