Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Location
uk: Місце розташування

en: No limit
uk: Необмежено

en: Session
uk: Сеанс

en: Hash
uk: Геш
