Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Location
am: ቦታ
