Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Session
be: Сесія
