Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Session
bo: དུས་སྐབས
