Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: User
de: Benutzer

en: Location
de: Ort

en: No limit
de: Keine Begrenzung

en: API Credentials
de: API-Legitimation
