Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Session
el: Σύνοδος

en: Hash
el: Κατακερματισμός
