Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Location
gu: સ્થાન
