Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Location
id: Lokasi

en: Session
id: Sesi

en: API Credentials
id: Kredensial API
