Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Session
ka: სესია
