Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Location
ku: شوێن
