Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ
