Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Location
ug: ئورنى
