Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف
