Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Location
vi: Vị trí

en: Session
vi: Phiên làm việc

en: Hash
vi: Mã hóa băm
