Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Location
af: Ligging
