Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Location
ar: الموضع

en: Session
ar: الجلسة
