Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Location
cs: Místo

en: No limit
cs: Žádný limit

en: Session
cs: Relace
