Open Y - YMCA360 integration (1.0.0-rc4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Location
eo: Loko
