zAdmin (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: E-mail
af: E-pos

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Confirm Password
af: Bevestig Wagwoord

en: Search form
af: Soekvorm

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
