zAdmin (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
