zAdmin (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Username
bg: Потребителско име

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Messages
bg: Съобщения

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Search form
bg: Форма за търсене
