zAdmin (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: Search form
bn: অনুসন্ধান ফরম
