zAdmin (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
