zAdmin (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
