zAdmin (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: E-mail
he: אימייל

en: Username
he: שם משתמש

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Messages
he: מסרים

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Main page content
he: תוכן

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?

en: Username or email address
he: שם משתמש או דוא"ל
